Середа, 26 Січня, 2022
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ прийняв митрополита Кіпрської Церкви Хризостома

  27 липня у Синодальній залі Митрополичого дому предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній прийняв митрополита Кіринейського Хризостома, який з благословення предстоятеля Кіпрської Православної Церкви архієпископа Хризостома ІІ прибув до Києва на святкування дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та 1033-ліття Хрещення Руси-України.

  На зустрічі також був присутній заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архієпископ Євстратій, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Від імені архієпископа Кіпру митрополит Хризостом передав теплі вітання і найкращі побажання, а також символічний подарунок – художнє зображення освяченого нещодавно кафедрального собору Кіпрської Церкви.

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній привітав митрополита Хризостома з прибуттям на святкування та поділився добрими враженнями від перебування на Кіпрі у 2016 р., зокрема – від спілкування з предстоятелем Церкви Кіпру Архієпископом Хризостомом.

  На пам’ять про візит митрополит Епіфаній подарував гостю із Кіпрської Церкви панагію, а також книгу про два роки розвитку Православної Церкви України.

  27 і 28 липня митрополит Кіпрської Церкви візьме участь у молитві та богослужінні з нагоди свят.

  Фото: ПЦУ
  Фото: ПЦУ

  Найсвіжіше

  Популярне