Вівторок, 5 Липня, 2022
Бiльше

  Патріарх Єрусалимський: США мають особливі та унікальні стосунки з нашим регіоном

  Сенатор США Френч Хілл у супроводі своїх однодумців відвідав Єрусалимський Патріархат, де його прийняв патріарх Єрусалимський Феофіл та представники інших християнських Церков Єрусалиму.

  Про це повідомляє orthodoxtimes.com

  Патріарх Єрусалимський наголосив на зв’язках Єрусалимського регіону із США.

  «Сполучені Штати мають особливі та унікальні стосунки з нашим регіоном. Існують не лише давні урядові, економічні та політичні відносини, а також стосунки з низкою неурядових установ; існують також релігійні зв’язки. Євреї, християни та мусульмани, як тут, так і в США, мають спільні історичні родинні та духовні зв’язки. Дійсно, у багатьох сім’ях є члени, які живуть тут і у вашій країні», – сказав Єрусалимський патріарх гостям із США.

  «Ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи, переконавшись, що за вашої підтримки ми можемо продовжувати надавати можливість людям усіх віросповідання процвітати разом у нашій улюбленій Святій Землі», – підсумував він.

  Відповідаючи на звернення, Френч Хілл сказав, що одним із основних принципів США є свобода віросповідання, яка також використовується США для мирного співіснування релігій у Святій Землі та підтримки християнської ідентичності.

  Під час цього візиту Френч Хілл подарував Патріарху альбом із назвою «Свідчення віри», тоді як Патріарх подарував йому ікону Богородиці та срібну картину Єрусалима.

  На завершення патріарх Єрусалимський благословив посла США.

  «Дай Бог успіху вашій місії. Через вас ми прагнемо розширити наше партнерство у Сполучених Штатах», – підсумував патріарх.

  Фото: Єрусалимський патріархат

  Найсвіжіше

  Популярне