Четвер, 18 Квітня, 2024
Бiльше

  На Донеччині міністриня у справах ветеранів вшанувала визволителів Слов’янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки

  5 липня міністриня у справах ветеранів України Юлія Лапутіна разом з головою Донецької ОДА, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком, ветеранами, членами їх родин з покладання квітів до пам’ятного знаку на місці колишнього блокпосту №5, що на трасі «Слов’янськ- Краматорськ». Цього дня 7 років тому наші війська звільнили окуповані російськими військами міста – Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка.

  Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

  Для ворога ця агломерація мала тоді стратегічне значення, але злагоджена і професійна робота захисників України зламала плани окупантів. Тікаючи з міста Слов’янськ, російські окупаційні війська пішли на прорив цього блокпосту. Загинули українські воїни – Роман Мендель, Олександр Серебряков та Антон Ігнатченко.
  6 липня 2015 року зусиллями військових побратимів, волонтерів на їх честь було встановлено пам’ятний знак.

  «Пам’ять про тих, хто загинув – важлива. Завдяки їм ми живемо у вільній Україні і про це мають знати наступні покоління. Війна має обов’язково закінчитися нашою перемогою», – зазначила очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна.

  Міністриня також нагадала, що Мінветеранів разом з експертами випустило Книгу пам’яті загиблих Добровольців, яка зберігається у Залі Пам’яті Міноборони. Юлія Лапутіна переконана, що Книги пам’яті мають бути в кожній області України.

  Капелани звершили молитву за полеглих військовослужбовців ЗСУ.

  Нагадаємо, 5 липня Україна відзначає сьому річницю звільнення Краматорська та Слов’янська від російських окупантів.

  Найсвіжіше

  Популярне