Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  Грузинський Патріархат виступив проти ЛГБТ-маршу в Тбілісі

  Грузинська православна Церква на своєму офіційному сайті опублікувала звернення, через проведення «Тбілісі-Прайду», який має відбутись 1-5 липня.

  За словами церковників, «організатори запланованого “Прайду” пропагують нетрадиційний спосіб життя під виглядом захисту прав людини; Він містить ознаки провокації та суперечності соціально визнаним моральним нормам і спрямований на легалізацію тяжкого гріха».

  «Тбілісі-Прайд» порушує права, свободи та вибір переважної більшості грузинського суспільства, незалежно від етнічної приналежності, релігії чи іншої приналежності, – йдеться в заяві.

  У Грузинській Церкві зауважили, що православна церква завжди доброзичлива до грішників, але не до гріха, тому «ненависть і насильство щодо когось абсолютно неприпустимі, але також неприпустимо визнавати гріх і намагатися впливати на інших».

  «Нам важливо, щоб наше суспільство бачило, що європейська демократія – це не відмова від мислення та способу життя переважної більшості людей та їхніх релігійних настроїв. Через ці та інші обставини ми звертаємось до 30 членів робочої групи Європейського парламенту з питань ЛГБТК+ та керівників посольств, акредитованих в Грузії, і просимо їх утриматися від підтримки та заохочення Тбіліського Прайду».

  «Ми закликаємо наш уряд адекватно оцінити поточну ситуацію, діяти в інтересах державної стабільності та громадянського миру та уникати дестабілізації ситуації в країні та суспільному житті – з неминучою тривогою», – підсумували в Грузинській Церкві.

  1 липня повідомлялось про 11 затриманих, які намагались перешкодити «Тбілісі-Прайду».

  Найсвіжіше

  Популярне