Неділя, 25 Вересня, 2022
Бiльше

  Український посол зустрівся із Вселенським патріархом Варфоломієм

  На завершення своєї каденції посла України в Туреччині Андрій Сибіга провів прощальну зустріч із Вселенським патріархом Варфоломієм.

  Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

  «Завершення каденції Посла – це і обов’язкові прощальні (farewell) зустрічі з офіційними чинниками, колегами, друзями, колективом. Сьогодні мав честь провести таку зустріч разом із дружиною Тетяною Сибігою із Й.В. Вселенським Патріархом Варфоломієм. Зовсім не протокольну, теплу і особливу», – написав посол.

  Андрій Сибіга висловив слова вдячності Його Всесвятості та Церкві-матері за постійну підтримку України та українського народу.

  «Велич постаті Вселенського Патріарха, його подвижницьке церковне служіння, діяльність на зміцнення та єднання світового православ’я ще будуть свого часу гідно оцінені прийдешніми поколіннями», – зазначив посол.

  Андрій Сибіга у розмові із Вселенським патріархом пригадав, як його діти після зустрічі із патріархом були твердо переконані, що зустрілися із Святим Миколаєм (святою людиною).

  «Так сталося, що під час моєї каденції як Посла відбулася історична подія – надання Томосу українській Церкві. І для мене це особливо почесно. Патріарх вкотре наголосив на важливості його планованого візиту до України, який має всі передумови стати історичним», – підсумував посол.

  На згадку вселенський Патріарх подарував родині посла іменну підписану ікону.

  Фото: Андрій Сибіга

  Найсвіжіше

  Популярне