Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  Очільник РПЦвУ Онуфрій та Вадим Новинський зібрали харків’ян на “ковід-літургію”

  Предстоятель Російської православної церкви в Україні (УПЦ МП) митрополит Онуфрій (Березовський) 15 травня цього року відвідав Харків. У Благовіщенському кафедральному соборі міста він, за допомогою диякона Вадима Новинського, відслужив літургію.

  “Суспільне” інформує, що богослужіння відбулось у переповненому соборі, при цьому, парафіяни не носили захисні маски.

  “З прямої трансляції заходу на каналі TriolanLive в YouTube видно, як щільно один до одного стоять люди у приміщенні. Майже усі – без захисних масок, у тому числі священнослужителі. У соборі багато літніх людей, діти”, – йдеться у повідомленні.

  Митрополит Онуфрій проводить літургію у Харкові: собор заповнений, люди без масок
  Зображення взято з “Суспільне”

  Серед учасників богослужіння був помічений політик-диякон РПЦвУ Вадим Новинський.

  Митрополит Онуфрій проводить літургію у Харкові: собор заповнений, люди без масок
  Зображення взято з “Суспільне”

  Під час літургії очільник РПЦвУ Онуфрій (Березовський) вручив митрополиту Онуфрію (Легкому) церковну нагороду до 50-річчя, яку не зміг передати рік тому.

  Харківський митрополит РПЦвУ Онуфрій (Легкий) подякував за привітання і теж згадав епідемію у своєму слові.

  “І сьогодні, правлячи божественну літургію, ми чули, як ви молитеся за наш народ, за нашу церкву, за Україну, за тих, хто хворіє такою страшною хворобою не тільки в Україні, але й увесь світ”, – сказав архієрей РПЦвУ.

  Чому архієреї РЦПвУ завзято моляться за тих, хто хворіє, але не вимагають від вірян дотримуватись протиепідемічних заходів під час літургії у соборі, чому РПЦвУ вперто ігнорує заклики чиновників всіх рівнів і продовжує збирати людей на “ковід-літургії”, – це питання досі лишається відкритим.

  Найсвіжіше

  Популярне