Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ закликав людей із групи ризику святкувати Великдень онлайн

  Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній закликав українців, які є в групі ризику, на Великдень долучитися до онлайн-богослужінь.

  Про це голова Православної церкви України заявив під час однієї з програм на ICTV, передає ТСН.

  «Людське життя – це дар божий, який ми повинні берегти. Минулого року ми мали надію, що лише одну Паску можемо провести вдома. Зараз бачимо, що ситуація також складна. Однак ми дякуємо уряду, що маємо можливість звершувати богослужіння», – зауважив Епіфаній.

  За словами митрополита, цьогоріч великодні кошики також будуть освячуватися на вулиці, аби зменшити контакти між людьми. Водночас він закликав українців бути пильними, мудрими і відповідальними в період пандемії і не піддавати ризику інших.

  «Як церква, ми закликаємо всіх тих, хто перебуваємо в зоні ризику, не відвідувати в цей час храми. Адже ми маємо можливість долучитися до богослужінь онлайн. Тому я закликаю всіх бути пильними, мудрими і відповідальними в цей особливий час. Не наражати інших. Якщо ви не перехворіли, якщо перебуваєте в зоні ризику, то краще в цей час утриматися і брати участь в онлайн-службах», – заявив митрополит Епіфаній.

  Нагадаємо зявились рекомендації церков і медиків на Великдень, щоб відсвяткувати його безпечно. Також митрополит Епіфаній розповів, як освячуватимуть паски цього року.

  Варто додати, що напередодні Великодня президент України зустрівся із главами трьох Церков, і обговорив карантинні заходи під час святкування Великодня.

  Найсвіжіше

  Популярне