Неділя, 19 Вересня, 2021
Бiльше

  Волонтери опублікували дані 2600 російських військових, що воювали проти України

  Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm представила інтерактивну базу даних російської агресії проти України, Грузії та Сирії.

  Про це йдеться на ресурсі проєкту.

  База Russian Aggression — це результат роботи волонтерів за всі роки існування спільноти. Це понад 2000 OSINT-розслідувань InformNapalm, вони систематизовані і розділені на дві групи. 1-ша група вміщає розслідування про російське озброєння, виявлене на Донбасі; 2-га група розслідування про підрозділи російської армії, що брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.

  База містить масштабні факти вторгнення понад 2600 російських військовослужбовців з 101 формування ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 53 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

  Зображення шевронів військових частин і фото зразків техніки — клікабельні посилання, які ведуть до повних текстів розслідувань.

  Творці бази «Russian Aggression» впевнені, що вона буде корисною журналістам і експертам, які досліджують участь Росії у збройних конфліктах та гібридних війнах.

  Зараз база доступна українськоюанглійськоюболгарськоюросійською, чеською та німецькою мовами. База постійно оновлюється та доповнюється новими фактами і доказами. Свіжі оновлення станом на 15 березня 2021 року.

  «Кожна нова брехня російської пропаганди має бути випалена за допомогою доказів та фактів. Давайте разом писати історію боротьби з агресором і спільно викривати його на світовій арені, під час дипломатичних зустрічей, на сайтах та інтернет-форумах. Тільки так ми зможемо посилити політичний та інформаційний тиск на Російську Федерацію. Примушування агресора до миру має бути безкомпромісним», – підсумували волонтери Інформнапалму.

  Нагадаємо, українські борці з дезінформацією оприлюднили спільну заяву стосовно санкцій, накладених на Тараса Козака та пов’язаних з ним юридичних осіб.

  Найсвіжіше

  Популярне