Напередодні Дня українського добровольця, який відзначається 14 березня, на території меморіалу «На горі Карачун» у Донецькій області вшанували пам’ять загиблих українських героїв.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/2-1.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Як інформує пресслужба ООС, у заході взяли участь заступник командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов, діючі військовослужбовці, ветерани російсько-української війни на сході країни, військові силових відомств, які залучені до проведення ООС, громадські активісти та школярі.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/5.jpg?resize=683%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/4-2.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Присутні вшанували пам’ять загиблих українських героїв та висловили вдячність живим захисникам суверенітету та територіальної цілісності України.
На завершення заходу присутні поклали квіти до меморіалу, а представник духовенства – військовий капелан провів поминальну літургію за загиблими героями українсько-російської війни.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/6.jpg?resize=696%2C486&ssl=1)
В знак миру у нашій країні, школярі випустили у небо символ миру у всьому світі – голубів.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/03/8-2.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)