Неділя, 25 Лютого, 2024
Бiльше

  “Укрпошта” звільнила співробітницю, яка відмовлялась переходити на українську мову

  Недавно відділення “Укрпошти” в Кривому Розі потрапило в скандал. І відразу з двох причин: працівниця відділення обслуговувала відвідувачів без захисної маски, а потім вступила у перепалку з клієнтом, відмовляючись переходити на українську мову.

  Співробітницю “Укрпошти” відвідувачі попросили перейти на українську мову і зробили зауваження за відсутність маски. У відповідь вона почала грубіянити та викликала поліцію.

  Відео інциденту розмістили на YouTube-каналі Baba kit.

  У повідомленні на своєму офіційному сайту “Укрпошта” заявила, що вважає неприпустимим грубе спілкування з клієнтом працівниці відділення в Кривому Розі.

  За словами представників “Укрпошти”, ситуація, що склалася, зачепила одразу декілька важливих аспектів. Окрім порушення норм законів про мову та обов’язкового використання засобів індивідуального захисту, співробітник знехтувала правилами обслуговування клієнтів, підвищувала голос та використовувала лайливі слова, що є “абсолютно неприйнятним”.

  “Враховуючи грубість порушень та наявність попереджень керівництва щодо якості обслуговування раніше, в компанії було прийнято рішення звільнити працівницю”, – повідомляє пресслужба “Укрпошти”.

  У той самий час у компанії просять всіх “бути толерантними та ставитись з розумінням до того факту, що за один день, чи навіть за рік, не можна змінити навички десятків тисяч працівників”.

  “Укрпошта, яка працює в кожному куточку країни, є дзеркалом тієї ж країни. В цьому дзеркалі і ті, хто не носить маски, і ті, хто не ввічливо відповідає, і ті, хто не бажає вакцинуватися чи, навпаки, вважають це необхідністю. Але в компанії впевнені, що спільними діями і коректним ставленням один до одного можна досягти бажаного результату”, – додали в пресслужбі.

  Нагадаємо, нещодавно “Укрпошта” потрапила в інший скандал – відомство планувало 23 лютого ввести в обіг поштові марки “Збройні Сили України. Сухопутні війська”. Дату, яка збігається із Днем Радянської армії, – назвали “тонким тролінгом” РФ.

  Однак після категоричного протеста Міністерства оборони, гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський повідомив у соцмережах, що дату презентації перенесли на 14 березня – День добровольця.

  Найсвіжіше

  Популярне