Субота, 15 Червня, 2024
Бiльше

  Тролінг від «Укрпошти»? 23 лютого відомство планує ввести в обіг марки «ЗСУ. Сухопутні війська»

  «Укрпошта» 23 лютого планує ввести в обіг поштові марки «Збройні Сили України. Сухопутні війська». Гендиректор компанії Ігор Смілянський переконаний, що дата, яка збігається із Днем Радянської армії, – тролінг РФ. Про це він написав у соцмережі Facebook, повідомляє Главком.

  «Я вирішив призначити запуск другої марки на 23 лютого. Чому? Гарний привід нагадати, що час перегортати сторінку історії й пишатись новою українською армією. І так, це тонкий тролінг сусідів, які, я впевнений, показали б цю марку», – зазначив Смілянський.

  Він додав, що хотів привернути увагу до нашої армії, адже запуск у будь-яку іншу дату буде непомічений. За його словами, суспільство не обговорювало введення в обіг поштових марок, присвяченим героям Небесної Сотні. А ось в 23 лютого побачили «суцільну зраду».

  «Експеримент вдався на 100%. Тролінг, на жаль, зрозуміли не всі. Сьогодні мені вже закидали купу постів, що зрадник, що підігрую Росії, що мегазелений тощо. Але я досяг мети – і увага до випуску марок, присвячених і нашій армії, й Небесній Сотні, буде», – сказав Смілянський.

  Водночас гендиректор «Укрпошти» відкрив голосування в Facebook та закликав залишати свою думку щодо 23 лютого в коментарях.

  «Тож питання Вам, враховуючи все, що я написав, переносити запуск марки з 23 лютого чи залишати? Пишіть у коментарях. Обіцяю до вечора прийняти рішення та всім розповісти», – уточнив Смілянський.

  У коментарях до допису користувач на ім’я Oleksandr Vysotsky написав “Спочатку топ-менеджери “Укрпошти” в соцмережах радіють перейменуванню проспекту Бандери на Московський, потім кажуть, що Росія нам не ворог, тепер от 23 лютого для очільника “Укрпошти” – дата, яка щось значить. Щось це все менше і менше скидається на випадкові збіги” і додав скрін публікації Poli Levi – керівника портфелю проектів в Укрпошті.

  Нагадаємо, 23 лютого – день створення в 1918 році Робітничо-селянської Червоної Армії в совєтській Росії. Із 2014 року Україна відмовилася від святкування 23 лютого. В українських воїнів з’явилося своє свято.

  Реакція Збройних Сил України не забарилася – у Генштабі висловили рішучий протест цієї дати. «23 лютого держава-агресор РФ, яка веде війну проти України, відзначає день захисника Вітчизни і день військової слави Росії. Тому ця дата є неприпустимою для промоції Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні.

  У Генштабі вимагають від керівництва «Укрпошти» перенести введення в обіг поштових марок на 14 березня.

  Найсвіжіше

  Популярне