Субота, 22 Червня, 2024
Бiльше

  Президента просять заборонити використання салютів та феєрверків

  Ми часто стикаємося з тим, що на свята ми знаходимося під обстрілом. Обстрiлом не бомб і гранат, а піротехнічних засобів, які знаходяться в широкому доступі.

  Про це говориться в петиції про заборону продажу та використання піротехнічних засобів, опублікованій на сайті президента України.

  Авторка петиції Ксенія Триняк наголошує, що щомісяця від вибухів феєрверків, петард, хлопавок та інших піротехнічних засобів страждає безліч людей і тварин.

  “Шкода, що завдають піротехнічні засоби, величезна. Людям, які пройшли АТО, звуки вибухів нагадують війну і це завдає колосальну шкоду психологічному здоров’ю. Людям похилого віку з величезним багажем хвороб – це завдає шкоди фізичному здоров’ю. Для молодих мам і їх маляток – це і фізичне насильство і знущання над здоров’ям. Для тварин – це величезний стрес, жах та їх вбивство”, – наголошує авторка петиції.

  У петиції пропонується:

  1. Заборонити продаж і використання таких піротехнічних пристроїв як: салюти, феєрверки; хлопавки; петарди; вертушок; холодні фонтани; фаєри; ракети; стробоскопи; мінномети; установки Балет, Катюша, Дракон, Римські свічки; вулкани; пневмохлопушкі і інші.
  2. Заборонити продаж і використання піротехнічних пристроїв, які перевищують норму шуму в 70 Дцб, встановлену статей 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення».
  3. Ввести уголовну відповідальнність за незаконний продаж піротехнічних засобів, які можуть нанести шкоду життю людей та тварин, та їх здоров’ю – як фізичному так і психологічному.
  4. Ввести великі штрафи за незаконне використання феєрверків, петард та інших піротехнічних засобів, які можуть нести шкоду життю людей та тварин, та їх здоров’ю – як фізичному так і психологічному.
  5. У великі свята патрулювати національною поліцією стадіони, сквери та парки на випадок використання піротехнічних засобів.

  Підписатися під петицією можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/111058

  Найсвіжіше

  Популярне