Неділя, 13 Червня, 2021
Бiльше

  Митрополит Епіфаній привітав курсантів Київського військового ліцею імені Івана Богуна зі святом святителя Миколая Чудотворця

  Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 18 грудня 2020 року, напередодні дня вшанування святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, у Видубицькому монастирі зустрівся з курсантами Навчально-оздоровчого Київського військового ліцею імені Івана Богуна, серед яких є діти полеглих Героїв, сироти, а також з дітьми-переселенцями з анексованого Криму.

  Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Юнаки розповіли Митрополиту Епіфанію про процес їхнього навчання, поділилися власними мріями, а також залюбки слухали розповідь Предстоятеля про житіє святителя Миколая Чудотворця та про творення добра для ближніх.

  «Ми маємо уподібнюватися святому Миколаю та робити добро нашим ближнім, допомагати робити благі справи та виявляти любов. Серед вас є ті, чиї батьки віддали своє життя заради нашої Батьківщини. Вони є справжніми новітніми героями, якими ми пишаємося і які є прикладом для кожного із нас. Ми не забули про їхню велику жертву та завжди молимося за них. Адже українські захисники стали зразком для наслідування майбутніх поколінь», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

  Наприкінці зустрічі Предстоятель Православної Церкви України вручив майбутнім захисникам Батьківщини подарунки й привітав зі святом святителя Миколая Чудотворця, яке ми завтра будемо відзначати.

  Також для гостей була проведена екскурсія Видубицьким монастирем.

  Нагадаємо, Митрополит Епіфаній звершив архіпастирський візит до Чернігівської єпархії. Крім того митрополит Епіфаній закликав подякувати волонтерам спільною щирою молитвою.

  Найсвіжіше

  Популярне