Понеділок, 15 Липня, 2024
Бiльше

  Президент Зеленський у Стамбулі помолився за Україну і зустрінеться з Вселенським патріархом

  Президент України Володимир Зеленський відвідує Вселенський патріархат, де спільно з представниками української громади у Туреччині помолився за Україну в церкві Святого Георгія. Молитву очолив митрополит Гальський Емануїл.
  Про це повідомляє Укрінформ.
  Нині розпочалася зустріч Президента України зі Вселенським патріархом Варфоломієм у його резиденції на Фанарі. Це вже друга зустріч Глави Української Держави та Предстоятеля Матері-Церкви.
  Володимир Зеленський 16 жовтня перебуває з офіційним візитом у Турецькій Республіці.
  «Символічно і знаково, що візит очільника України – Президента Володимира Зеленського – до Туреччини розпочався з відвідування Фанару – кафедри і осердя Вселенського Патріархату Константинополя та зустрічі з Його Всесвятістю Патріархом Варфоломієм», – написав Андрій Юраш.

  Фото: Укрінформ

  Також у складі української делегації – віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, міністр оборони Андрій Таран, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка, заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, командувач Військово-морських сил Олексій Неїжпапа, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джамілєв. Також керівники провідних підприємств військово-промислового комплексу України: ПАТ «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, ДП «Івченко-прогрес» Ігор Кравченко, ПАТ «ФЕД» Віктор Попов.

  Фото: Укрінформ

  Президента супроводжує дружина Олена Зеленська, керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак.

  Найсвіжіше

  Популярне