Субота, 13 Квітня, 2024
Бiльше

  Капелан ПЦУ провів в останню дорогу Дмитра Донця, який загинув в авіатрощі Ан-26 на Харківщині

  7 жовтня у Чернігові відбулася церемонія прощання з курсантом 133 навчальної групи льотного факультету ХНУВС ім. Івана Кожедуба Дмитром Донцем, який трагічно загинув внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 в Чугуєві. Церемонія вшанування пройшла у Військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України. Молитовне вшанування очолив капелан Православної Церкви України Антоній Панасенко.

  Про це повідомляє cheline.com.ua.
  Труну с тілом курсанта напередодні було доставлено з Харкова. Сотні чернігівців прийшли попрощатися зі своїм земляком. На плацу Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України вишикувались військовослужбовці, які схилили голови в жалобі, проводжаючи свого побратима в останню дорогу.
  Зі словами співчуття до рідних загиблого курсанта звернулися командувач військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор Валерій Залужний та головний капелан оперативного командування «Північ» протоієрей Антоній Панасенко.
  Чернігівщина втратила у цій трагедії трьох військових. Це старший лейтенант Олег Козаченко з міста Городні та курсанти: чернігівець Дмитро Донець і Микола Микитченко із села Журавка Варвинського району.
  На борту літака, який зазнав катастрофи 25 вересня 2020 року, було 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба та сім членів екіпажу. На місці трагедії загинули 25 осіб, курсант Віталій Вільховий помер у лікарні від отриманих ран.
  Указом Президента України від 06 жовтня 2020 року № 421/2020 усіх військовослужбовців відзначено медаллю «За військову службу Україні» посмертно.
  Нагадаємо, у Луцьку капелан ПЦУ разом із військовими льотчиками вшанували пам’ять загиблих у авіатрощі під Чугуєвом. Також митрополит Епіфаній висловив співчуття з приводу авіатрощі під Чугуєвом.

  Найсвіжіше

  Популярне