Субота, 13 Квітня, 2024
Бiльше

  На Донеччині попрощалися з розвідником морської піхоти Дмитром Красногрудем

  У Лимані на Донеччині в останню путь провели морського піхотинця лейтенанта Дмитра Красногрудя з позивним “Мир”, який загинув під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Зайцеве.
  Помолився за спокій душі військового капелан ПЦУ Дмитро Поворотній.
  «Побратими в один голос розповідають, що за командиром були готові йти хоч на край світу, офіцер обожнював саперну справу і був взірцевим розвідником», – йдеться в повідомленні пресцентру штабу операції Об’єднаних сил..
  Офіцер захищав незалежність України майже з самого початку збройної агресії Росії на Донбасі. У 2017 році Дмитро керував спецоперацією з узяття в полон військовослужбовця 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ ГШ РФ Віктора Агєєва і ліквідації кадрового російського офіцера Александра Щерби.
  У 35-ій бригаді повідомили, що Дмитро отримав багаточисельні осколкові поранення несумісні з життям внаслідок спрацювання невідомого вибухового пристрою.
  Нагадаємо у Львові у останню дорогу провели Героя України Тараса Матвіїва. Також на Полтавщині відкрито виставку «Капелани. Духовний щит України».

  Найсвіжіше

  Популярне