Четвер, 1 Червня, 2023
Бiльше

  Архієпископ ПЦУ назвав кримінальну справу про Томос «маразматичним цинізмом»

  У зв’язку з останніми подіями навколо суду над Порошенком та звинуваченнями його у створенні єдиної Помісної православної Церкви в України речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря) поставив кілька риторичних питань.
  Зокрема він запропонував тим, хто звинувачує Порошенка у отриманні Томосу про автокефалію, також викликати на допит і патріарха Варфоломія і членів Синоду Вселенського Патріархату, які приймали Томос.
  Разом з тим він підсумував що є лише одне питання «чи є межа маразматичного цинізму?».
  Раніше ми повідомляли, що у Державному бюро розслідувань підтвердили існування заяви пов’язаної із Петром Порошенком по факту розпалювання міжконфесійної ворожнечі. За словами ДБР, «СБУ почала розслідування за заявою вірян Київського патріархату». Релігієзнавець Ярослава Міщенко заявила що заявниками УПЦ КП виявились наркомани
  18 червня, п’ятий президент України Петро Порошенко біля Печерського райсуду Києва заявив, що йому інкримінують розпалювання міжрелігійної ворожнечі через отримання Томосу. Того ж дня Одеська Єпархія УПЦ КП заявила, що Порошенко «Порушив рівноправність громадян залежно від їх релігійних переконань».
  Також колишній народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін подав заяву у ДБР, у якій 18 разів згадує томос і хоче, щоб «Петя відсидів за Томос». ПЦУ відреагувала заявою

  Найсвіжіше

  Популярне