Вівторок, 18 Січня, 2022
Бiльше

  50 хворих: Після Почаївської лаври з коронавірусом зліг церковний хор МП

  Коронавірус у село Зоря Рівненського району привезли із Почаївської лаври. Не зважаючи на велику кількість хворих, у місцевому храмі Московського патріархату й досі правлять велелюдні богослужіння.
  Про це повідомляють місцеві жителі, передає Район.Медицина .
  Люди розповідають, що хор місцевого храму Московського Патріархату нещодавно їздив до Почаївської лаври. Не задовго по тому, у селі стали фіксувати перші випадки коронавірусної хвороби. Нині Соvid-19 підтвердили у майже 50 жителів села.

  «У Зорі вірус рознесли під час церковних богослужінь. У всіх хористів МП підтвердили діагноз. Частина з них у важкому стані лікується в Рівному. У селі усі пересварилися, погрожують розправою», – кажуть люди.

  Додамо, що, коментуючи ситуацію, зорянці бояться називати себе. Аргументують: за розголос погрожують спалити будинок.
  Кілька днів тому, зважаючи на велику кількість інфікованих, село закрили на карантин. В ньому облаштували три пости, перекривши решту виїздів із населеного пункту.
  Попри це, у храмі не припинили богослужінь. Навпаки, місцевий священник московського патріархату закликає людей приходити на службу.
  Нагадаємо, в Росії послушник лаври підпалив себе заживо через коронавірус, а Одеським палієм монастиря МП виявився колишній послушник.

  Найсвіжіше

  Популярне