Понеділок, 24 Червня, 2024
Бiльше

  Зустрічі в Аммані за ініціативи Єрусалимського патріарха не буде, – грецькі ЗМІ

  Все йде до того, що авантюру під егідою РПЦ спустять на гальмах. Кожен хід росіян – це нова велика нісенітниця. Зрештою, все, що вони досягли, – це підтвердили правду про те, що лише Вселенський патріарх може скликати Всеправославний собор.

  Як повідомляє відоме грецьке медіа Ethnos, лист Вселенського патріарха Варфоломія таки змусив Єрусалимського патріарха не поспішати із “братнім зібранням в Аммані”, на яку було запрошено предстоятелів всіх Церков. Зустріч, було зініційовано РПЦ задля створення опозиції Вселенському патріарху. Єрусалимський патріарх почав трудитись над скликанням такої наради після зустрічі із президентом РФ Владіміром Путіним.

  Власні джерела Ethnos говорять, що на всі свої листи-запрошення до предстоятелів Єрусалимський патріарх отримав відмову. А тому сам ініціатор зустрічі прислухався до прохання Вселенського патріарха більше не наполягати на своїй “неканонічній ініціативі”. В якості підтвердження цієї інформації грецьке видання зауважує, що досі нікому не було надіслано інформації з точною датою та місцем проведення цих зборів.

  Нагадаємо, раніше Предстоятелі Елладської та Кіпрської церков публічно відмовились брати участь у зібранні в Аманні.

  Найсвіжіше

  Популярне