Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Президент Чорногорії звинуватив Сербську православну церкву у підтримці ідеї Великої Сербії.

  Президент Чорногорії Міло Джуканович звинуватив Сербську православну церкву у підтримці ідеї Великої Сербії.

  Про це пише Радіотелебачення Косово (RTK).

  «Вони вважають, що Чорногорія була створена помилково, і цей час навчить нас про цю помилку, і вони знову почнуть будувати Велику Сербію. Звичайно, ми твердо бачимо своє майбутнє, щоб показати їм, що вони нічого не зможуть зробити», – сказав Джуканович.

  У той самий час він звинуватив Православну церкву Сербії у просуванні на Балканах шовінізму та інтересів Російської православної церкви.

  Президент Чорногорії обурений таким ставлення Сербської православної Церкви до його країни.

  Джуканович додав, що Сербська православна церква вважає створення держави Чорногорія помилкою, яка буде вирішена з часом. 

  «Визнання сербських священиків в різних країнах суперечить принципам православної віри в усьому світі», – впевнений президент Чорногорії.

  Нагадаємо, нещодавно у Чорногорії проходили протести проти закону про свободу віросповідання та націоналізацію церковного майна. На протестних аціях були помічені куратори із Російської Федерації ГРУ. Таким чином РФ підтримує чужу для країни Чорногорія церкву – Сербську. Прагнення чорногорців мати власну церкву в Москві пояснили «агресивним націоналізмом».

  Сербський сепаратизм в Чорногорії також підтримала Російська церква, а також очільник РПЦвУ Онуфрій та патріарх РПЦ Кіріл.

  Найсвіжіше

  Популярне