Неділя, 21 Квітня, 2024
Бiльше

  РПЦ: Украінські спецслужби причетні до відсторонення Росії від Олімпійських ігор

  Одіозний священик Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін вразив соціальні мережі своєю заявою про те, що у санкціях проти Росії винна «ефективна робота українських спецслужб».

  Про це Чаплін написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, інформує Діалог.UA.

  Протоєрей Московського Патріархату повідомив, що відсторонення Росії від Олімпійських ігор на 4 роки стало результатом тонкої роботи спецслужб України, які таким чином помстилися Москві за окупацію Криму і Донбасу. На думку Чапліна, ще однією вагомою причиною України підірвати російський спорт санкціями став арешт українських суден в кінці 2018 року.

  «Відсторонення Росії від Олімпійських ігор на 4 роки – результат тонкої і ефективної роботи українських спецслужб. Це помста України за Крим, Донбас і арешт українських судів в кінці 2018 року», – написав Чаплін.

  При цьому російські користувачі соціальних мереж вражені заявою і розкритикували священика.

  Нагадаємо, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) на 4 роки відсторонило Росію від абсолютно всіх великих міжнародних змагань, включаючи Олімпіади та чемпіонати світу. Більш того, тепер Росія на 4 роки відсторонена від можливості приймати чемпіонати світу та подавати заявки на їх проведення.

   

  Найсвіжіше

  Популярне