Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  Румунська Православна Церква запрошує молдовських священиків приєднатися до неї

  Війна Росії в Україні ставить молдовських священиків перед вибором морального характеру, але для них є можливість перейти до румунської митрополії, заявив представник Бухарестського Патріархату Василе Бенеску. У Церкві Румунії також зазначили, що майбутнє Молдови пов’язане з Європою.

  Про це інформує УНН з посиланням на Evenimentul zilei та Reuters.

  Речник Румунської Православної Церкви (РПЦ) Василе Бенеску розповів про священиків, які нещодавно вирішили перейти до Бессарабської митрополії.

  “Явище переходу під юрисдикцію Молдавської митрополії, воно свідчить про церковну відлигу і формулювання прозріння духовенства в Молдові. Вони розуміють, що насправді майбутнє Республіки Молдова – з Європою, з Румунією”, – сказав Василе Бенеску.

  Він також підкреслив, що Православна Церква Молдови враховує, що активна підтримка Російською Православною Церквою війни Кремля проти України знижує її популярність.

  “Феномен виїздів з Молдавської митрополії, безпосередньо пов’язаної з Московським Патріархатом, буде продовжувати поширюватися”, – заявив Василе Банеску, прессекретар Румунської Православної Церкви, фінансованому США Радіо “Вільна Європа”.

  Найсвіжіше

  Популярне