Понеділок, 22 Липня, 2024
Бiльше

  Ще одна релігійна громада на Хмельниччині перейшла до ПЦУ

  У селі Чорна, на Кам’янеччині, віряни проголосували за приєднання храму Святого Архистратига Божого Михаїла до Православної церкви України, повідомили у громаді.

  Офіційно відмовились від моспатріархату в релігійній громаді 2 листопада, пише портал Є. Однак, як зазначають у Чемеровецькій селищній раді, таке бажання виникло майже півтора року тому. Нині ж парафіяни провели збори та зібрали підписи, тих, хто проти російської церкви у населеному пункті – за списком вже внесли зміни до Статуту та до Реєстру юридичних осіб.

  «Віряни Чемеровеччини, свідомо займаючи активну позицію, особливо з початком повномасштабного вторгнення рф на українську землю, організовано перейшли у лоно Православної Церкви України. Попри тернистий шлях, після проведених зборів про вихід із упц (мп) релігійна громада увійшла до свого Храму та склала першу молитву українською мовою», – кажуть в громаді.

  Варто зазначити, що священник УПЦ (МП) не підтримав вибору парафіян, тому йому довелось покинути релігійну громаду. Відтепер тут душпастирюватиме інший.

   

  Найсвіжіше

  Популярне