Четвер, 23 Травня, 2024
Бiльше

  Американський генерал обговорив із Папою Римським війну в Україні

  21 серпня керівник Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі зустрівся з Папою Римським Франциском у Ватикані. Сторони обговорили широке коло двосторонніх питань, зокрема й російське вторгнення в Україну. Про це повідомляє “Європейська правда”.

  Міллі розповів журналістам, що із розмови з Папою Римським він побачив, що понтифік “дуже стурбований сотнями тисяч убитих і поранених та невинними життями цивільних, які були втрачені”.

  “Він дуже зацікавлений у тому, щоб почути мої погляди на стан війни і ситуацію на війні та людську трагедію, яка розгорнулася в Україні”, – сказав генерал.

  Крім того, Міллі й Франциск обговорили інші питання, зокрема, за словами американського топ-генерала, “багато говорили про Африку”.

  “Глибина знань 86-річного Папи про світові події вражає. Просто бути там, мати можливість поспілкуватися з ним на актуальні теми… було справжнім привілеєм”, – додав він.

  Варто зазначити, що посада керівника Об’єднаного комітету начальників штабів США приблизно відповідає українському головнокомадувачу ЗСУ (цю посаду зараз займає Валерій Залужний).

  Нагадаємо, 13 серпня папа вчергове згадав в проповіді про Україну.

  Найсвіжіше

  Популярне