Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Бiльше

  Скандал в Ужгороді: священник закликав до примирення “великих народів”. “Мають обійнятися!”

  Священник Ужгородського греко-католицького Катедрального собору під час блогослужіння закликав до примирення “двох великих народів” України та Росії.

  Відповідне відео оприлюднила журналістка Дар’я Сіпігіна на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

  “І ми дуже просимо, щоб господь це зробив, це чудо: примирив ці два великі народи – України і Росії. Щоб ці два народи не товкли, не мучили, не знищували, не вбивали один одного. Але щоб ці два прекрасні народи будували царство небесне уже тут на землі і колись разом увійшли до неба, обійнялися і прославили господа цілу вічність на многая і благая літа”, – говорить Роман Курах у своїй промові.

  Журналістка відзначає, що випадково почула їх через гучномовець, коли проїджала повз. “Ніхто – ніхто! – і оком не кліпнув на ці слова. Десятки людей мовчки дослухали богослужіння і пішли геть. Ми, шоковані, віришили зайти до собору і чемно запитати у пана Кураха, чи нормально благословляти росіян під час війни і закликати обійматися з тими, хто нас вбиває. Пан Кураху нормально. Він пояснив нам це, миттєво перейшовши на крик і тикання”, – зазначила Дар’я.

  На іншому відео священник каже, що “це не він сказав, це Христос сказав”. За словами Кураха, його рідний брат перебуває на війні.

  – Ви не можете казати, що Україна і Росія – братні народи.

  – Я можу казати все, що хочу, дорога моя.

  – Ви благословляєте росіян.

  – Благословляю.

  – А якщо ваш брат загине, ви так само будете благословляти?

  – Так.

  Найсвіжіше

  Популярне