Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  Окупанти почали розкрадати кафедральний собор ПЦУ в Сімферополі – ДЕСС

  Окупаційна влада Криму почала розкрадати кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги Православної Церкви України в Сімферополі.

  Про це повідомляє Держслужба з етнополітики та свободи совісті.

  “Під пащекування стосовно “гонінь на віруючих” в Україні 11 травня 2023 року російські окупанти почали грабувати Кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги Православної церкви України в Сімферополі. Уже відомо, що вони виламують двері та описують майно храму. Це чергова акція з придушення свободи совісті, яку здійснює Російська Федерація на захоплених землях”, – ідеться в повідомленні.

  У ДЕСС зазначають, що список вкраденого окупантами майна, знищених ними храмів, викрадених священнослужителів зростає щодня.

  “Абсурдність звинувачень, які висуваються проти віруючих та жорстокість переслідувань давно перевершила радянські взірці. Державна служба з етнополітики та свободи совісті вкотре наголошує, що належно фіксує всі випадки вбивств українських священнослужителів, незаконне позбавлення їх волі, їх залякування, застосування до них тортур, знущання над релігійними переконаннями. Так само, як знищення храмів, мечетей, синагог і молитовних будинків та пограбування сакральних споруд. Жоден із цих випадків не залишиться безкарним, жоден злочинець не уникне відповідальності”, – підсумували у відомстві.

  Найсвіжіше

  Популярне