Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  Священник ПЦУ закликає вірян не нести на кладовища пластикові вінки

  Отець Олексій, священник Православної Церкви України із Тернопільщини, закликає вірян подумати про наслідки традиції кладення мертвих квітів на могили в своєму недавньому дописі в соціальних мережах. Він наголосив, що мертвим не потрібні мертві квіти, і закликав до роздумів про живих – дітей, онуків, природу і себе.

  Священник закликає вірян замислитися над придбанням цієї “отрути” – пластикових квітів, які розкладаються щонайменше 100 років, і які спалюючи, виділяють шкідливі речовини в повітря. Він відзначив, що така практика має негативний вплив на природу, здоров’я дітей та загальну екологію.

  Отець Олексій також наголосив, що краще допомогти живим, приносячи живі квіти, запалюючи свічку чи надаючи милостиню потребуючим. Він просить вірян думати не лише про дань традиції та мертвих, але й про майбутнє своїх нащадків, здоров’я дітей та стан довкілля.

  Отець Олексій закінчив свій допис з проханням розповсюдити його серед вірян, щоб поширити свідомість про цю проблему. Його заклик отримав підтримку від деяких українців, які висловили свою згоду з його думкою.

  Нагадаємо, раніше архієпископ ПЦУ також закликав не приносити алкоголь і пластикові вінки на кладовище.

  Найсвіжіше

  Популярне