Вівторок, 23 Квітня, 2024
Бiльше

  Свідчити про жахіття російської агресії: делегація громадянського суспільства України відвідує Аргентину

  У головному храмі УГКЦ Буенос-Айреса спільною молитвою делегація громадянського суспільства України розпочала візит до Аргентини, щоби продовжити розповідати людям Латинської Америки про російську агресію і те, як український народ мужньо виборює право на існування.

  Після Літургії гостей привітали владика Данило Козлинський, єпископ Буенос-Айреської єпархії Покрову Пресвятої Богородиці, та члени товариства «Просвіта», організації української діаспори, що діє з 1924 року, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  Відтак цими днями о. Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, який перебуває у складі української неурядової делегації, зустрівся з керівництвом Римо-Католицької Церкви в Аргентині, з Апостольським нунцієм архиєпископом Мирославом Адамчиком та організаціями, які представляють різні релігійні меншини Аргентини, зокрема юдаїзм і мусульманство.

  Нагадаємо, що о. Ігор Шабан перебуває у складі делегації громадянського суспільства України. Головна мета візиту у країни Латинської Америки — донести голос правди про Україну. Отець Ігор зазначає, що наша Церква активно свідчить про війну в Україні на інформаційному фронті. Важливо доносити світові про колоніальність війни та жахіття геноциду нашого народу.

  Окрім цього, відбулася зустріч із керівництвом Інституту міжрелігійного діалогу Аргентини (Instituto de Diálogo Interreligioso), організації, чиєю місією є сприяти взаємопорозумінню між релігіями, заохочувати до мирного співіснування та сприяти культурі зустрічей.

  Під час зустрічі був підписаний спільний міжрелігійний документ, який закликає до миру та засуджує агресора, що прийшов на мирну українську землю. Сам Інститут цікавий тим, що керує ним Рада трьох представників основних релігій: християнства, юдаїзму та мусульманства.

  Найсвіжіше

  Популярне