Четвер, 30 Березня, 2023
Бiльше

  Папа: єднаймося у вірі та солідарності з тими, хто страждає через війну

  Презентуючи цьогорічну ініціативу «24 години для Господа», папа Франциск нагадав про те, як минулого року під час такого богослужіння посвятив Україну Непорочному Серцю Марії, закликаючи не забувати про страждання українського народу.

  Про це повідомляє Vaticannews.

  Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 12 березня 2023 р., Папа Франциск нагадав про те, що 17-18 березня в усій Церкві знову проводитиметься ініціатива «24 години для Господа», що є «часом на адорацію та таїнство Примирення». Святіший Отець розповів, що наступної п’ятниці він очолить покаянне богослужіння на одній із римських парафій.

  «Рік тому, – зазначив він, – у цьому ж контексті ми здійснили урочистий Акт посвячення Непорочному Серцю Марії, призиваючи дар миру. Нехай же не зменшується наше уповання, нехай не похитнеться наша надія! Господь завжди вислуховує благання, які Його народ підносить за заступництвом Матері. Перебуваймо в єдності у вірі та солідарності з нашими братами й сестрами, що страждають через війну. Насамперед, не забуваймо про багатостраждальний український народ!».

  Найсвіжіше

  Популярне