Середа, 22 Березня, 2023
Бiльше

  Подячний молебень в Александрії з нагоди прибуття предстоятеля ПЦУ

  У суботу, 4 березня, ввечері Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній та делегація, що його супроводжує, прибули до м. Александрія, де з цієї нагоди за грецькою традицією відбувся подячний молебень (доксологія).

  При вході до монастиря святого Сави предстоятеля ПЦУ зустрів Блаженнійший Папа і Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор ІІ, єрархи та духовенство. Патріарх тепло привітав митрополита Епіфанія з прибуттям та запросив звершити молитву, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Після короткого подячного молебна Блаженнійший патріарх Феодор звернувся до Блаженнійшого митрополита Епіфанія та делегації ПЦУ зі словом, в якому підкреслив радість з нагоди зустрічі та святкової спільної літургії, яка відбудеться у недільний день. «Як можете бачити, ми не маємо багатства мирського, але наш Патріархат радіє, що має багатьох давніх та нових святих, що ми можемо дивитися і в наше величне минуле, але також бачимо подальшу місію Патіархату для народів Африки, яка означає його майбутнє» – сказав він. «Ми радіємо від усього серця, приймаючи Ваше Блаженство і улюблених братів, які з Вами прибули з України. Нам боляче бачити і знати, як страждає ваш народ від агресії, від війни, і ми просимо Бога і тут, в цьому давньому святому місці, і всюди, щоби швидше на вашу землю повернувся мир» – зазначив патріарх Феодор.

  У відповідь Блаженнійший митрополит Епіфаній звернувся до патріарха Феодора зі словом, яке виголосив грецькою мовою.

  Після молебню в патріаршій залі спілкування продовжилося у неформальній обстановці.

  У неділю Торжества Православ’я, 5 березня, у кафедральному соборі на честь Благовіщення відбудеться спільна літургія, яку очолять патріарх Феодор і митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне