Субота, 25 Травня, 2024
Бiльше

  Внесок мусульман у спільну перемогу неоціненний – голова ДЕСС

  Керівництво Духовного управління мусульман України “Умма” зустрілося з очільником Державної служби з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС). Під час зустрічі Голова відомства Віктор Єленський висловив подяку великій мусульманській спільноті України, зокрема муфтію ДУМУ “Умма” Мурату Сулейманову.

  Представники духовного управління розповіли про діяльність організації та зміни в житті українських мусульман за минулий рік. Також обговорили виклики та проблеми, що постали перед мусульманською спільнотою внаслідок повномасштабного вторгнення Росії, повідомляє “Іслам в Україні”.

  “Для нас дуже важливим є постійно перебувати в контакті з ДЕСС. Ця зустріч мала на меті насамперед знайомство з новопризначеним головою служби Віктором Єленським. Крім знайомства ми змогли обговорити найактуальніші питання, які постали перед мусульманською спільнотою України. Сподіваюсь, ця зустріч поклала початок тіснішій співпраці з державною службою”, — зазначив у коментарі для нашого сайту муфтій Мурат Сулейманов.

  Позитивно зустріч оцінюють і в ДЕСС.

  “Мусульмани України активно виступають на іноземних майданчиках, адвокатуючи позицію України у світі та розвінчуючи ганебні фейки російської пропаганди. Представники мусульманської спільноти від початку повномасштабного вторгнення активно допомагали українцям з евакуацією з точок бойових дій, організовували гуманітарну допомогу та духовну підтримку. Чимало мусульман зараз захищають Україну в лавах армії, серед них і попередник Мурата Сулейманова, Саід Ісмагілов”, — сказано в дописі на сайті Державної служби України з етнополітики і свободи совісті.

  Наприкінці зустрічі муфтій ДУМУ “Умма” подарував Вікторові Єленському переклад смислів Корану українською мовою, ісламознавчу літературу, а також декоративну тарілку з кримськотатарським орнаментом.

  Найсвіжіше

  Популярне