Вівторок, 18 Червня, 2024
Бiльше

  Папа Римський висловив співчуття з приводу катастрофи на залізниці в Греції

  Папа Римський Франциск засмучений з приводу смертей і поранень, спричинених зіткненням пасажирського та товарного поїздів, що трапилося поблизу Лариси, важливого залізничного вузла між Афінами та Салоніками в Греції.

  Про це йдеться в телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Папи Римського Франциска президенту Греції, передає Vatican News.

  Запевняючи у своїх молитвах усіх, «кого торкнулася ця трагедія», Папа Римський ввіряє «душі загиблих люблячому милосердю Всемогутнього Бога», складаючи «щирі співчуття родинам, які оплакують своїх близьких». «Пораненим, рятувальникам і всім, хто надає допомогу, Його Святість уділяє своє благословення як запоруку кріпості й солідарності в Господі», – зазначається у телеграмі.

  Раніше Вселенський патріарх Варфоломій висловив глибоку скорботу з приводу трагічної залізничної аварії в Греції.

  Зіткнення між товарним і пасажирським поїздами, яке спровокувало пожежу, сталося вночі проти 1 березня. За повідомленнями місцевих ЗМІ, кількість встановлених загиблих сягнула 40 людей, але ще понад півсотні залишаються пропалими безвісті. Понад 70 поранених госпіталізовані в лікарнях Лариси. Загалом, у поїзді було 350 пасажирів.

  Найсвіжіше

  Популярне