П’ятниця, 24 Березня, 2023
Бiльше

  Папа Франциск відправив першу допомогу постраждалим від землетрусу в Сирії та Туреччині

  Через Дикастерію харитативного служіння Папа Франциск відправив першу допомогу постраждалим від землетрусу в Сирії та Туреччині, а через Твіттер звернувся із черговим закликом до солідарності.

  Про це повідомляють Новини Ватикану.

  «Не забуваймо про тих, хто страждає через землетрус у Туреччині та в Сирії. І далі молімося за жертви і за їхніх родичів, докладаймо конкретні зусилля, щоби допомагати постраждалим. Нехай же Господь принесе розраду населенню, ураженому цією величезною трагедією».

  Як інформує Апостольська елемозінерія, з неаполітанського порту вирушає судно «Msc Aurelia», яке через два дні прибуде до порту Іскендерун у Туреччині. На його борту, серед гуманітарної допомоги, наданої італійським урядом і неурядовими організаціями, є також 10 тисяч термофутболок, які кардинал Конрад Краєвський, Папський розподілювач милостині, привіз особисто. Одяг призначений для табору біженців у Кіліс в Туреччині, розташованого 60 кілометрів від сирійського міста Алеппо. Згаданий табір розрісся протягом років війни в Сирії, а тепер до біженців приєднуються сотні сімей, які втратили дах над головою через стихійне лихо.

  Префект Дикастерії харитативного служіння також повідомив про те, що Папа Франциск через це відомство переслав матеріальну допомогу в Сирію. Кошти отримає Апостольська нунціатура в Дамаску, яка на місці подбає про те, щоби надати підтримку людям, виснаженим тривалим періодом війни, що тепер постраждали ще й від нищівного землетрусу.

  Найсвіжіше

  Популярне