П’ятниця, 23 Лютого, 2024
Бiльше

  СБУ оголосила підозру «міністру освіти ДНР», яка наказала палити українські підручники

  СБУ повідомила про підозру очільниці «міністерства освіти і науки» терористичної організації «ДНР», яка наказала спалити у захопленому Донецьку українські підручники з історії.

  Підозрювана – громадянка Росії, яка мешкала в Удмуртії, а в липні минулого року отримала «призначення» до окупаційного органу в захопленій частині Донеччини, повідомляє пресслужба СБУ.

  Як зазначили в СБУ, на цій «посаді» вона намагається примусово наблизити освітню сферу регіону до кремлівських стандартів. Для цього організувала знищення у школах українських підручників і доручила повністю переписати навчальну програму з історії України.

  Окрім того, псевдоміністр змушує вчителів їздити на «курси переформатування» в Росію та відправляє дітей до «таборів» країни-агресорки.

  На підставі зібраної доказової бази слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 110 КК (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

  Наразі вона перебуває на тимчасово окупованій частині Донецької області. Втім, співробітники СБУ знають про місця її перебування та проводять комплексні заходи для притягнення зловмисниці до відповідальності.

  Найсвіжіше

  Популярне