Понеділок, 17 Червня, 2024
Бiльше

  Папа Римський Франциск попросив молитися за свого попередника

  Наприкінці загальної аудієнції Папа Римський Франциск звернувся до всіх з окремим проханням про особливу молитву за свого 95-річного попередника.

  Перед тим, як звернутися із заключними вітаннями, в яких також прозвучало побажання миру для України, Папа Франциск скерував до учасників загальної аудієнції в середу, 28 грудня, особливе прохання, передає “Католицький оглядач”.

  «Хочу попросити вас усіх про особливу молитву за Папу-емерита Бенедикта, який мовчазно підтримує Церкву. Згадати про нього, а він тепер дуже хворий, просячи в Господа, щоби втішив його та підтримував у цьому свідченні любові до Церкви аж до кінця», – сказав понтифік.

  Бенедикт XVI (Йозеф Ратцінґер), якому в квітні цього року виповнилося 95 років життя, після свого зречення проживає у монастирі Mater Ecclesiae на території ватиканських садів. Від початку свого понтифікату Папа Франциск неодноразово говорив про свій зв’язок зі своїм попередником, називаючи його «отцем» і «братом». Вони також регулярно зустрічаються, починаючи від історичної зустрічі в Апостольському палаці в Кастель Ґандольфо, де Бенедикт XVI кілька тижнів проживав після зречення, перед тим, як повернутися до Ватикану.

  Найсвіжіше

  Популярне