Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  В Херсоні попрощались із вбитим іподияконом ПЦУ

  Священник ПЦУ Іван Замараєв опублікував маленький фрагмент заупокійного відспівування іподиякона Артемія, якого вбили в Херсоні під час окупації російськими загарбниками.

  Отець зазначив, що дивом вдалося викласти відео на сторінку, бо інтернет лише мобільний, і то “в мерехтливому режимі”.

  Як повідомляв Духовний Фронт України, у Херсоні знайшли мертвим іподиякона ПЦУ. Його розшукували тиждень. Про це 6 листопада повідомив єпископ Херсонський і Таврійський, керуючий Херсонською єпархією ПЦУ Никодим.

  “Трагічною новиною відзначився нинішній день. Досі важко це усвідомити, але в Херсоні загинув наш іподиякон Артем Якименко. Його розшукували з понеділка, коли він зник і з ним було втрачено зв’язок. Сьогодні його знайшли у морзі. Точна причина смерті поки невідома. В серпні йому виповнилося 38 років.

  Артем був хорошою людиною з непростою долею. Зі шкільних років понині він був в основному при церкві, один із старших іподияконів. Спочатку при владиці Даміані, потім при мені.

  Артем, спочивай з миром! Нехай Господь прийме твою душу і упокоїть там, де мир, де нема ні недуги, ні скорботи, ні зітхання, де Господь зітре з обличчя всяку сльозу! Там, де безконечне блаженне життя”, – написав єпископ.

  Найсвіжіше

  Популярне