Понеділок, 27 Травня, 2024
Бiльше

  У Запорізькій області окупанти силою видворили священика ПЦУ, – ФОТО

  Російські окупанти насильно вигнали із захопленої території Запорізької області священика Православної Церкви України Святослава Пітерського.

  Інформацію про це пропагандистські ресурси опублікували 19 жовтня, пише Перший Запоріжський.

  «Святослав Пітерський – протоієрей православної церкви, та, за сумісництвом, противник референдумів. У своїх промовах він виправдовував тероризм та заперечував результати референдуму про возз’єднання з Росією. 18 жовтня чоловік став першим, кого вигнали за межі Запорізької області після проведення референдуму», – так окупанти аргументували своє незаконне та антигуманне рішення.

  Не дивлячись на тиск російських військових, священнослужитель, який має авторитет серед своїх парафіян, не перейшов на їхній бік і не підтримав ідеї референдуму.

  «Я прожив майже 74 роки із одним паспортом. Тепер, доживши до сивини, міняти його не хочу», – пояснив окупантам Пітерський, написав свої претензії до російського уряду та відмовився від повторної пропозиції отримати російські паспорти.

  Нагадаємо, окупаційна адміністрація вже не вперше «депортує» громадян, які якимось чином виявляють свою патріотичну позицію.

  Пропагандистські ЗМІ позиціонують це, як «прихильність до злочинного київського режиму», «дискредитація органів влади» та «дестабілізація соціально-політичної обстановки». Зокрема, раніше так само незаконно на підконтрольну Україні територію «депортували» мешканку села Менчикури Веселівського району.

  За словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, терор та пресинг на тимчасово окупованих територіях значно посилився після проведення псевдореферендуму.

  «Передусім, терор проявляється у новій традиції примусової «депортації», яка виникла у ворогів», – розповів Федоров.

  Найсвіжіше

  Популярне