П’ятниця, 28 Жовтня, 2022
Бiльше

  Кабмін передав кафедральний собор ПЦУ у Сімферополі у держвласність

  Кафедральний собор святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги передано з власності Автономної Республіки Крим у державну власність України. Відповідну постанову у п’ятницю, 28 жовтня, підтримав Кабінет міністрів України.

  Рішення дає можливість захистити порушені права громади Православної Церкви України на Кримському півострові. Собор буде переданий у безоплатне користування Кримської єпархії ПЦУ, а після деокупації півострова – повернеться у власність Церкви, повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  Постанова була ухвалена на виконання рішення Парламенту. А саме – Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання захисту права на свободу світогляду та віросповідання вірян Кримської єпархії Української православної церкви (Православної церкви України) та збереження приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги». Вона була ініційована та розроблена Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Постанова стала відповіддю на дії окупаційної влади російської федерації щодо «передання» вказаного майнового комплексу у власність її незаконних органів.

  Найсвіжіше

  Популярне