Середа, 7 Грудня, 2022
Бiльше

  Понад половина опитаних українців вважають діяльність УПЦ (МП) такою, що сприяє російській агресії – опитування

  51,8% опитаних українців вважають, що діяльність Української православної церкви (Московського патріархату) скоріше сприяє російській агресії.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 5 до 12 серпня, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

  Зокрема, респондентів попросили обрати з двох суджень те, з яким вони більшою мірою погоджуються.

  Так, 51,8% обрали думку, що діяльність Української православної церкви (Московського патріархату) скоріше сприяє російській агресії. Водночас 11,1% обрали думку, що діяльність Української православної церкви (Московського патріархату) скоріше сприяє обороні України. 37,1% – важко відповісти на запитання.

  Соціологічне опитування проводилося Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова з 5 до 12 серпня 2022 року. Під час опитування було опитано 2024 респондентів віком від 18 років. Опитування методом face-to-face проводилось у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій областях та Києві (у Запорізькій, Миколаївській, Харківській областях – лише на тих територіях, які контролюються урядом України і на яких не відбуваються бойові дії). Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

  Найсвіжіше

  Популярне