Понеділок, 10 Жовтня, 2022
Бiльше

  Капелан з Черкащини отримав поранення

  Військовий капелан Володимир Педько отримав осколкове поранення від снаряда. Нині він у лікарні, фінансової допомоги не потребує.

  Про це повідомляють на сторінці Капеланської служби Черкаської ТРО, передає ВІККА.

  Бригадний капелан Володимир Педько вже два місяці перебував на передовій разом з Черкаською ТрО. Нещодавно отримав осколкове поранення від снаряда.

  Уламок пройшов крізь бедро ноги на виліт. Священнику вже провели операцію. Тепер його чекає лікування і реабілітація.

  «Слава Богу! Це перші слова які майнули в думці перед криком, що я «300». Бо коли я відчув біль відразу зрозумів — якщо я щось відчуваю, то мої справи не такі вже й погані», — написав на своїй сторінці капелан Володимир Педько.

  Священник додав що фінансової допомоги не потребує, адже усім необхідним в повній мірі забезпечує армія і держава, обов’язок перед якою він виконує.

  Українські капелани ще з 2014 року перебувають на передовій разом з військовими. Вони щодня духовно і психологічно підтримують військових, провадять душпастирську роботу, задовольняють релігійні потреби бійців всіх конфесій, допомагають розвідці, риють окопи, надають медичну допомогу, готують їсти, керують дронами, заряджають зброю, носять боєприпаси, тощо.

  Найсвіжіше

  Популярне