Середа, 7 Грудня, 2022
Бiльше

  Моспатріарх, вітаючи Путіна, відзначив “унікальну модель співпраці” держави і церкви

  Московський патріарх Кіріл Гундяєв привітав президента РФ Владіміра Путіна з 70-річчям, наголосивши на “заслугах” російського лідера перед країною.

  “Преображення зовнішності Росії, зміцнення її суверенітету та обороноздатності, захист національних інтересів, поступальний соціально-економічний розвиток, турбота про благополуччя співгромадян – ось лише деякі з очевидних і незаперечних результатів багаторічної спільної роботи різних гілок влади та громадських інститутів, що здійснюється під Вашим керівництвом”, – йдеться у привітанні, опублікованому на сайті РПЦ.

  Патріарх Кіріл також відзначив створення в країні “унікальної моделі співпраці” держави та церкви та подякував Путіну за “незмінну увагу до служіння РПЦ, до потреб і сподівань віруючих людей” та за “діяльну підтримку”, яку президент надає найважливішим церковно-громадським починанням.

  Очільник РПЦ сподівається, що “плідне співробітництво, що склалося, буде і надалі сприяти консолідації народу, збереженню багатої історичної, духовної і культурної спадщини Росії, творенню мирного і благополучного життя співгромадян на непорушних принципах солідарності і взаємодопомоги, добра і справедливості”.

  На закінчення московський патріарх бажає Путіну “рясної допомоги Божої та благословенних успіхів у подальшому служінні на високій та відповідальній посаді державного лідера великої Росії”.

  Найсвіжіше

  Популярне