Неділя, 25 Вересня, 2022
Бiльше

  Напередодні Рош га-Шана Єрмак закликав Ізраїль розірвати зв’язки із «варварською російською державою»

  Українська влада закликає Ізраїль зробити більше, щоб допомогти нашій державі захистити себе від російської агресії.

  Про це керівник Офісу президента Андрій Єрмак написав у колонці для ізраїльського видання Israel Hayom, передає Укрінформ.

  «У світі, просоченому російською пропагандою та дезінформацією, мало незаперечних істин. Але ясно одне. Ізраїль та Україна ведуть ту саму війну – війну проти терористів, які прагнуть знищити цілий народ. У важку годину випробувань Україна потребує відданих союзників, здатних і готових розділити наш тягар, бо вони знають справжню цінність свободи та миру. І в час, коли євреї в усьому світі вступають у сезон Великого Святого Дня і розмірковують про минулий рік, свої особисті подорожі, свої недоліки та своє зростання, ми закликаємо Ізраїль також задуматися та зробити більше, щоб допомогти Україні захистити свій спосіб життя та життя як таке», – зазначив Єрмак.

  За його словами, Україна глибоко засмучена необхідністю порадити не їхати до Умані на свято Рош га-Шана, болісно нагадуючи про неприйнятну ціну неспровокованої агресії з боку терористичної держави Росії. «Напередодні Рош га-Шана, коли ми прагнемо заглибитися в себе, Ізраїль має стати нашим надійним партнером у цій боротьбі з тероризмом. Саме час зупинитися для саморефлексії та розірвати свої зв’язки із підступною та варварською російською державою», – підкреслив керівник ОП.

  Коли Росія без розбору бомбардувала Харків, нагадав Єрмак, єврейська громада міста вижила лише дивом. Наприкінці лютого РФ обстріляла центр другого міста України, де розташовані жвавий Будинок Гілеля та денна школа Ор Авнер. «Той факт, що ці стовпи єврейської громади стали мішенню, агресора не хвилював. Кілька днів потому Серафим Сабаранський, улюблений член харківського Гілеля, героїчно загинув, захищаючи місто від натиску Росії», – підкреслив він.

  Найсвіжіше

  Популярне