П’ятниця, 3 Лютого, 2023
Бiльше

  Один із головних рабинів Ізраїлю звернувся до українців: Ідіть вперед і досягнете успіху

  Головний ашкеназький рабин Ізраїлю Давід Лау звернувся з промовою до українців.

  У своєму зверненні з нагоди єврейського Нового року, що наближається, він побажав українському народу, зокрема євреям України, миру, здоров’я, радості, успіху та надії.

  JewishNews наводить повний текст звернення:

  Народ, який вже кілька місяців перебуває під важкою атакою, а ви стоїте і захищаєте себе, залишаючись людьми, тим самим навчаючи нас, що завжди є надія!

  В єврейській традиції, коли ми закінчуємо рік, ми кажемо, що нехай рік закінчиться і закінчаться його прокляття, а розпочнуться його благословення!

  В єврейській традиції ми говоримо, що навіть якщо цей рік був важким, і у ньому були якісь важкі речі, ми все одно знаємо, з повною вірою, що Рош га-Шана — це новий початок, початок нового року та його благословення.

  І я хочу побажати вам, українському народ загалом і євреям зокрема, від всього серця, щоб цей рік у вас був роком миру, роком здоров’я, роком радості, роком надії. Почніть і будуйте себе знову, зберігаючи людський образ, зберігаючи свої традиції, зберігаючи свою особистість і свою сім’ю, а також людяність, допомагаючи тим, хто втратив своїх близьких.

  Ми молимося за наступний рік і за наступні роки, за те, щоб вони були роками здоров’я і щастя!

  Ідіть вперед і досягнете успіху, і з Б-жою поміччю і вірними посланцями будете робити успіхи, і рік новий буде вам оновленим і кращим!

  https://www.facebook.com/watch/100063939390715/

  Найсвіжіше

  Популярне