Середа, 1 Лютого, 2023
Бiльше

  Ще одна тергромада на Хмельниччині хоче заборонити УПЦ МП

  Волочиська міська територіальна громада на Хмельниччині вирішила заборонити діяльність релігійних організацій Української православної церкви (московського патріархату) як таких, що несуть загрозу безпеці громади та національній безпеці України, повідомляє “Незалежний громадський портал”.

  “З метою усунення загроз російського втручання у внутрішні справи України, враховуючи факти колаборації деяких священників упц мп з російськими загарбниками, свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях наших громадян з боку російських окупантів, яка призводить до штучного протистояння і розколу українського суспільства на релігійній основі”, – йдеться в обґрунтуванні проєкту рішення міської ради.

  Окрім того, пропонується заборонити проведення зборів, мітингів, ходи та інших масових заходів релігійних організацій УПЦ МП.

  Також міська рада рекомендує релігійним організаціям УПЦ МП, розташованим на території Волочиської міської територіальної громади змінити підлеглість, розпочавши об’єднавчий процес з Православною Церквою України або привести Статути у відповідність до вимог чинного законодавства, вказавши приналежність до російської церкви, та подати на державну реєстрацію.

  Найсвіжіше

  Популярне