Понеділок, 19 Вересня, 2022
Бiльше

  На Рівненщині священник УПЦ МП відмовляється згадувати в молитвах загиблих героїв

  На Рівненщині розгорнувся скандал через голосування більшості вірян за перехід храму до Православної Церкви України.

  У селі Кам’янка більшість парафіян вирішили перейти до Православної церкви України та здійснили реєстрацію статуту громади у новій редакції, що дозволяє їй користуватись Свято-Михайлівським храмом, повідомляє Район.Сарни.

  Проте, окремі парафіяни УПЦ МП, ніяк не змиряться з таким рішенням більшості та бувши вірними священникам Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ, продовжують створювати конфліктні ситуації, не зважаючи ні на що.

  Настоятель УПЦ МП села Кам’янка Іван Хильчук відмовляється віддавати шану та згадувати в молитвах полеглих українських Героїв і при цьому зазначає родинам, що саме вони винні у смерті захисників.

  Також він зняв державний прапор з будівлі храму та неоднозначно висловлювався про військову агресію росії проти України. Такі ж наративи останній доводить і своїм парафіянам.

  Ось слова парафіянки Євгенії Драганчук, мешканки села Кам’янка: «Три сестри України, білорусь та росія, дружні народи, все пов’язано, все так добре було», — наче у випуску російських пропагандистських телеканалів.

  Таку діяльність проводять священники УПЦ МП з благословіння митрополита Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ Анатолія, доносячи парафіянам російські пропагандистські тези.

  У селі Кам’янка Березнівського району вже декілька місяців триває релігійне протистояння. Громада прийняла рішення перейти до ПЦУ, але парафіянин УПЦ (МП) не впускають людей до церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне