Вівторок, 28 Листопада, 2023
Бiльше

  «Боже, даруй Україні перемогу!» — Глава УГКЦ привітав українців з Днем Незалежності

  Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав усіх українців із Днем Незалежності України. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  «Дозвольте мені щиро всіх вас привітати з особливим днем у житті нашої держави і Українського народу — з Днем Незалежності соборної Української держави», — сказав Глава Церкви у своєму спеціальному відеозверненні.

  «Звідси, з берега нашого сивочолого Дніпра, — сказав Предстоятель, — із серця нашої Батьківщини — золотоверхого Києва ми сьогодні вітаємо одне одного з цим святом і засилаємо до Господа Бога наші молитви вдячності за дар свободи, за те, що шість місяців після початку повномасштабної військової агресії росії проти України — Україна стоїть, Україна бореться, а наш Київ святкує свято».

  У цей день ми дякуємо Господу Богу за дар свободи, за дар, який просили, за який боролися наші попередники.

  «Скільки поколінь українців склало своє життя на вівтар своєї Батьківщини, вимолюючи і виборюючи дар Незалежної держави. Сьогодні ми особливо дякуємо нашим захисникам, нашим воїнам, нашим військовослужбовцям, які вірно тримаючи оборону нашої Батьківщини, забезпечують нам мир і свободу тут, у нашій столиці», — відзначив духовний лідер.

  Ми сьогодні також дякуємо всім тим, додав Блаженніший Святослав, які підтримують Незалежну Україну, які солідаризуються з нами у нашій боротьбі.

  «Сьогодні ми просимо: Боже, благослови Україну. Боже, благослови наш народ. Боже, зціли рани всіх тих, хто постраждав від війни. Боже, даруй Україні перемогу. Боже Великий Єдиний, нам Україну храни!» — попросив очільник УГКЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне