Понеділок, 3 Жовтня, 2022
Бiльше

  Черкаські депутати просять ВРУ і РНБО швидше заборонити діяльність Московської Церкви в Україні

  Черкаські депутати підтримали звернення до Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України про пришвидшення розгляду законопроєкту про заборону діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються Московському патріархату та несуть загрозу національній безпеці України.

  Нардепи підготували відповідний проєкт рішення після того, як розглянули на сесії електронну петицію, подану до Черкаської міської ради мешканцями територіальної громади щодо заборони діяльності церков Московського патріархату, передає повідомляє “Про все“.

  “Сьогодні, після чотирьох місяців війни, правоохоронні органи України регулярно звітують про виявлені факти колабораціонізму та антиукраїнської діяльності з боку представників УПЦ МП. Так, на Дніпропетровщині та Кіровоградщині правоохоронці викрили священників УПЦ МП, які закликали вірян підтримувати окупаційні війська, в Києві затримали ченця, якого підозрюють у розвідувальній діяльності на користь росії. В анексованому Криму духовенство УПЦ МП благословляє окупантів на війну з Україною, освячує військову техніку та займається мілітаристським вихованням кримської молоді”, – йдеться у зверненні.

  Нагадаємо, у черкаській поліції розповіли, чи були конфлікти через релігію. Також черкаські віряни та духовенство ПЦУ передали на фронт пікап.

  Найсвіжіше

  Популярне