Субота, 24 Вересня, 2022
Бiльше

  У РФ батальйони на війну в Україну набирають уже з учителів

  В Ульянівській області РФ добровольчі батальйони для війни в Україні набирають викладачів та вчителів.

  Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

  Так, військовий комісаріат Ульянівської області попросив керівників середніх навчальних закладів “сприяти” у пошуку нових контрактників.

  “Набирати добровольців хочуть безпосередньо з викладачів – ними ж укомплектують іменні батальйони “Свіяга” та “Сімбірськ”, які незабаром вирушать до України”, – йдеться у повідомленні.

  Загалом обом батальйонам потрібно 400 бійців. На викладачів, які побажали до них приєднатися, чекає контракт терміном від півроку, а також щомісячна зарплата від 220 тисяч рублів та одноразова виплата у 100 тисяч рублів зверху.

  При цьому для звичайних жителів Ульянівської області умови набагато менші – в регіональних газетах їм пропонують поїхати на “спецоперацію” з оплатою від 30 тисяч рублів на місяць.

  Як повідомлялося, аналітики Інституту вивчення війни назвали чотири області у Росії, у яких формують добровольчі батальйони для війни в Україні. Це Новосибірська, Саратовська, Ульянівська та Курганська області.

  При цьому Росія під час прихованої мобілізації могла набрати понад 30 тисяч добровольців на війну проти України. Більшість із них не мають військового досвіду.

  Найсвіжіше

  Популярне