Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  У Нікополі закликали громадян перевірити телефони дітей

  Російські спецслужби створили програму з квест-завданнями по фотографуванню об’єктів і ділянок місцевості, яка цікавить окупантів. За допомогою неї ворог виманює інформацію у дітей.

  Про це повідомив голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко у Telegram-каналі.

  За його словами, фотознімки з даними геолокації надсилаються до розробників цієї програми в обмін на “грошову винагороду”.

  Після чого зібрана інформація використовується ворогом для завдання ракетно-бомбових ударів по об’єктах інфраструктури України.

  “Для збору інформації використовуються дорослі та підлітки, які проживають на території України. Будь ласка, перегляньте вміст мобільних телефонів ваших дітей, в разі виявлення подібного програмного забезпечення – видаліть його та проведіть роз’яснювальні бесіди”, – закликав Євтушенко.

  Голова Нікопольської РВА зазначив, що у випадку виявлення подібних програм у телефонах дорослих – їх чекає відповідальність згідно з кримінальним кодексом України.

  “Нагадую, що інформацію щодо підозрілих осіб ви можете направляти в приватні повідомлення на моїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук”. За підтверджених колаборантів встановлено винагороду в розмірі 100 доларів”, – додав Євтушенко.

  Найсвіжіше

  Популярне