Неділя, 27 Листопада, 2022
Бiльше

  Окупанти з партії “Єдіная Росія” втекли з Херсону

  Кремлівські добровольці з “Єдіной Росії”, які займаються підготовкою до т.зв. референдуму під прикриттям гуманітраної діяльності, втекли з тимчасово окупованого Херсона.

  Окупанти навіть не приховують, що причиною втечі є вдалі удари по Антонівському мосту у Херсоні, що нібито униможливлюють проводити свою “гуманітарну діяльність”. Зрозуміло, що насправді пунтінська партія боїться за свої життя через контрнаступальну операцію ЗС України, повідомляє Центр національного спротиву.

  Слід не забувати, що “гуманітарна діяльність” взагалі б не знадобилась, якби не вторгнення й подальша окупація росіянами. Проте вирішення кризи, яку вони самі створили, не вигідне для окупантів, адже вона є методом примушення до “паспортизації”.

  В обмін на продовольчі товари людей примушують отримувати т.зв. паспорти росії чи надавати свої паспортні дані, які потім Кремль планує використати для організації свого “референдуму”. Саме підготовкою для “легітимізації” окупації займались ці волонтери з росії, які першими й вирішили втекти, коли зрозуміли що “спецоперація” йде не за планом попри заяви російських пропагандистів.

  Найсвіжіше

  Популярне